Život po porážke

Komentáre

Komentar: 
Chcela by som Vás poprosiť o radu mam manžela dva mesiace po ncmp, mal úplnú hemiparezu na pravej strane, reč je obnovená, denne s ním rehabilitujem a davam masáže, stimululujem nervové spojenia, hybnost sa vracia len to necíti, len pulzujucu horkost, potom chlad.Je to bežné pri takomto stave? Ďakujem vopred za odpoveď.

Komentar: 
Podla mojich vedomosti je to bezne, a bude sa to zlepsovat. Budem vsak zajtra konzultovat s fyzioterpaeutom a dam Vam vediet. S pozdravom, Alzbeta

Komentar: 
Dobrý deň, prosím o radu, s ktorým rehabilitačným centrom máte skúsenosti? Adeli, renona. Manžel je 8 mesiacov po CMP, ťažká hemipareza ľavej strany, noha reaguje, ale ruka nie. Prosím o skúsenosti s rehabilitačnými zariadeniami. Ďakujem za info

Komentar: 
Dobry den, vela pacientov, teda rodinnych prislusnikov, mi odporucila centra Adeli, ktore je ale plne hradene pacientom.

Komentar: 
Dobrý deň. Prosim vás o radu. Moj otec je po tretej mozgovej cievnej príhody. Pravá strana.je ochrnutá rečove centrum poškodené a trištvrte mozgu poruseneho. Ja sa chcem len toľko opýtať.kam dať takýchto tazko chorých pacientov keď nám ho nikde nechcú zobrať keďže si dáva plienky dole natiera sa z močom alebo zo svojimi výkalmi. Prosím pekne o radu. Mali sme ho aj domacej starostlivosti ale nedalo.sa lebo každý znáša robí a odmietal odnáša či jesť piť alebo lieky. Momentálne je súkromnom zariadení no aj tam sa sťažujú naňho ale nehorázne peniaze pýtajú. Všeličo sme už vyskúšali ale zatiaľ beznádejne. Dakujem za každú radu.

Komentar: 
Mozem sa opytat odkial ste?

Pridať nový komentár

Napíšte svoj komentár.